Loredana bëhet nënë për herë të dytë, ky është reagimi i Mozzikut

229
loredana-behet-nene-per-here-te-dyte,-ky-eshte-reagimi-i-mozzikut

Reperja e njohur Loredana Zefi, është bërë në për herë të dytë.

Fotografinë e publikuar nga Loredana e ka shpërndarë edhe reperi Mozikk i cili është babai i fëmijës.

Këngëtarja e ka shoqëruar me një emoji të një familje ku shihen një vajzë dhe një djalë, që lë të kuptohet se fëmija i dytë është djalë.

Çifti janë prindër edhe të një vajze që quhet Hana, e cila erdhi në jetë në dhjetor të vitit 2018.

The post Loredana bëhet nënë për herë të dytë, ky është reagimi i Mozzikut appeared first on Gazeta Press.