Loredana bë nënë për herë të dytë, fansja i bënë komentin epik

257
loredana-be-nene-per-here-te-dyte,-fansja-i-bene-komentin-epik

Loredana Zefi, përmes një fotografi të publikuar në llogarinë e saj instagram, dha lajmin se u bë nënë për herë të dytë.

Ajo shihet duke mbajtur në krah bebushin e saj, i cili mendohet të jetë djalë sipas emojave të vendosura në mbishkrimin e fotografisë, shkruan Gazeta Press.

Me të publikuar fotografin, të gjithë e uruan Loredanen dhe bebushin e saj.

Por, një fanse i bëri një koment interesant duke i shkruar “kur e bane o thiii”, kjo vjen pasi askush nuk e dinte për shtatzëninë e këngëtares, e cila arriti ta mbajë fshehur mirë./Gazeta Press/

The post Loredana bë nënë për herë të dytë, fansja i bënë komentin epik appeared first on Gazeta Press.