Elita nuse për mashallah me veshje tradicionale

373
elita-nuse-per-mashallah-me-veshje-tradicionale

Elita Rudi është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Ajo në të shumtën e kohës kalon në lajm, përmes fotove të shumta që publikon, shkruan “Kosovarja”.

Edhe këtë herë, me një imazh të bukur që ka publikuar në Instagram ajo shkëlqen dhe duket e veçantë.

Përveç veshjeve të thjeshta, shihet që duket bukur edhe në veshje tradicionale, sidomos me këtë imazh të fundit ajo duket për mashallah.

The post Elita nuse për mashallah me veshje tradicionale appeared first on Gazeta Press.