‘Do t’i ha buzët’: Don Xhoni flirton LIVE me rusen

535
‘do-t’i-ha-buzet’:-don-xhoni-flirton-live-me-rusen

Modeljo ruso-koreane, Ariana Lirey, e ka shprehur tashmë publikisht pëlqimin e saj për reperin nga Drenica, Don Xhon.

Së fundmi, ajo përjetësoi fytyrën e artistit shqiptar në krahun e saj, duke bërë që Don Xhon të jetë gjithmonë ‘afër saj’.

Modelja bëri një video të re në Instagram mbi të cilën shkroj shqip “Ju jeni gjithmonë me mua”, duke vënë në pah tatuazhin dhe fytyrën e reperit.

E flirti ka vazhduar në një tjetër nivel, në lidhje LIVE në rrjete sociale, Don Xhoni mes tjerash i thotë modeles se do “t’ia hajë buzën”.

The post ‘Do t’i ha buzët’: Don Xhoni flirton LIVE me rusen appeared first on Gazeta Press.