Tuesday, June 6, 2023

Arkivat Përditshëm May 17, 2021

gjithcka-qe-dihet-per-konfiskimin-e-400-kilogrameve-te-kokaines,-te-arrestuarit-nga-disa-qytete-te-kosoves

Gjithçka që dihet për konfiskimin e 400 kilogramëve të kokainës, të arrestuarit nga disa...

0
Shtatë persona janë arrestuar në aksionin e sotëm ku janë konfiskuar 400 kilogramë narkotik të llojit kokainë në vlerë 20 milionë euro. Prokuroria e Shtetit,...
avokati-berisha-per-njerin-nga-te-dyshuarit-per-trafikim-me-kokaine:-klienti-im-eshte-viktime-e-nje-kurthi

Avokati Berisha për njërin nga të dyshuarit për trafikim me kokainë: Klienti im është...

0
Shatatë persona të dyshuar për “trafikim me substanca narkotike” janë arrestuar në Lipjan ku Njësia Kundër Narkotikëve gjeti dhe sekuestroi 400 kilogramë kokainë. Kjo substancë...
kosovare-asllani-zgjidhet-lojtarja-me-e-mire-e-muajit-prill

Kosovare Asllani zgjidhet lojtarja më e mirë e muajit prill

0
Futbollistja e Real Madridit, Kosovare Asllani ka fituar çmimin e lojtarës më të mirë të muajit prill. Sulmuesja gjatë muajit prill luajti katër ndeshje për...
grumbullimi-i-pare-i-kosoves-a-ne-konkurrencen-e-femrave

Grumbullimi i parë i Kosovës A në konkurrencën e femrave

0
Sot (e hënë) pasdite është bërë grumbullimi i parë i Kosovës A në konkurrencën e femrave. Takimi ishte më shumë informativ dhe për të parë...
lajcak-diskuton-me-vuciq-per-dialogun

Lajçak diskuton me Vuçiq për dialogun

0
“Unë jam mirënjohës për mundësinë për të diskutuar me presidentin serb Aleksandër Vuçiq zhvillimin e situatës në lidhje me dialogun midis Beogradit dhe Prishtinës...
aida-derguti-e-demanton-kurtin:-shansin-e-liberalizimit-e-humbem-me-mosvotim-te-demarkacionit

Aida Dërguti e demanton Kurtin: Shansin e liberalizimit e humbëm me mosvotim të demarkacionit

0
Ajo ka thënë se nuk është e vërtetë se nuk kemi liberalizim të vizave për shkak të imazhit. Ish-nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Aida Dërguti,...
loredana-be-nene-per-here-te-dyte,-fansja-i-bene-komentin-epik

Loredana bë nënë për herë të dytë, fansja i bënë komentin epik

0
Loredana Zefi, përmes një fotografi të publikuar në llogarinë e saj instagram, dha lajmin se u bë nënë për herë të dytë. Ajo shihet duke...
loredana-behet-nene-per-here-te-dyte,-ky-eshte-reagimi-i-mozzikut

Loredana bëhet nënë për herë të dytë, ky është reagimi i Mozzikut

0
Reperja e njohur Loredana Zefi, është bërë në për herë të dytë. Fotografinë e publikuar nga Loredana e ka shpërndarë edhe reperi Mozikk i cili...
osmani-gjukanoviq-kundershtojne-idete-per-ndryshimin-e-kufijve-ne-ballkan

Osmani-Gjukanoviq kundërshtojnë idetë për ndryshimin e kufijve në Ballkan

0
Të dy presidentët i kanë vlerësuar të mira marrëdhëniet ndërshtetërore dhe kanë potencuar se komuniteti shqiptar në Mal të Zi dhe pakica malazeze në...
tensionohet-takimi-i-“brdo-brijunit”,-perplasen-vjosa-osmani-e-aleksandar-vuciq

Tensionohet takimi i “Brdo-Brijunit”, përplasen Vjosa Osmani e Aleksandar Vuçiq

0
Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe anëtari i Presidencës së Bosnjës, Sefik Gjaferoviq kanë kritikuar ashpër liderin serb, Aleksandar Vuçiq, shkruan e përditshmja serbe...