Zyrtare: Atdhe Nuhiu largohet nga Kombëtarja e Kosovës

194
zyrtare:-atdhe-nuhiu-largohet-nga-kombetarja-e-kosoves

Atdhe Nuhiu, edhe zyrtarisht është larguar nga Kombëtarja e Kosovës.

Këtë ai e bëri të ditur vetë nëpërmjet një shkrimi në llogarinë e tij në “Instagram”.

Sulmuesi i Apoel Nicosia, i ka falënderuar tifozët dhe të gjithë ata që e kanë përkrahur.

The post Zyrtare: Atdhe Nuhiu largohet nga Kombëtarja e Kosovës appeared first on RahovecNET.