Sa i bukur është bërë vëllai i Nores e Eres

186
sa-i-bukur-eshte-bere-vellai-i-nores-e-eres

Era Istrefi për festën e Fiter Bajramit ka shfaqur një mori fotografish në rrjetin social Instagram shkruan “Kosovarja”.

Era, që po mungon në muzikë, herë pas here ma teegon si po duket e çka po bënë.

Ndërkohë, këngëtarja  ka shfaqur pamje të saj, Nores dhe të vëllait të vetem, i cili është dukur bukur për Bajram.

Ndryshe, familja kanë festuar në shtëpinë e Nores dhe janë bërë me një qen./Kosovarja/

 

The post Sa i bukur është bërë vëllai i Nores e Eres appeared first on Gazeta Press.