Nuk ka dyshim, Xhemi është mami më e bukur shqiptare

323
nuk-ka-dyshim,-xhemi-eshte-mami-me-e-bukur-shqiptare

Xhemi Shehu është larguar nga ekrani, por jo edhe nga vëmendja e shqiptarëve që e deshën dhe e duan.

E bukur, rrezatuese, me sharm e stil, kjo është bukuroshja për vite me radhë më e përfolur e ekranit, shkruan “Kosovarja”.

Xhemi, e ka dëshmuar potencialin e saj si prezantuese dhe vajzë spektakli në shumë projekte të ndryshme, e së fundi në “Portokalli”, ku shkëlqente në çdo edicion.

Prezantuesja është nënë e dy djemve dhe ende mbetet ikonë e bukurisë, elegancës dhe stilit.

The post Nuk ka dyshim, Xhemi është mami më e bukur shqiptare appeared first on Gazeta Press.