I erdhi fundi, ja kur përfundon Për’puthen

212
i-erdhi-fundi,-ja-kur-perfundon-per’puthen

Programit i erdhi edhe fundi, autorja e emisionit, Olsa Muhameti ka treguar se po xhirohen edhe episodet e fundit të emisionit, shkruan lajmi.net.

Përmes rubrikës ‘Ask me a question’ në Instagram ajo është pyetur nga percjellesit dhe tha se ‘Përputhen’ përfundon në fund të qershorit.

“Nuk do ketë më ‘Përputhen’ pse java e fundit?”, ka qenë pyetja e percjelleses derisa ajo është përgjigjur:

“Jo nuk është java e fundit, ‘Përputhen’ përfundon në fund të qershorit!

Ama javën që vjen konkludohen ngjarjet e personazheve, që kanë mbetur në program”, tha ajo.

Ndryshe, ‘Përputhen’ transmetohet qysh se nga muaji tetor vitin e kaluar.

The post I erdhi fundi, ja kur përfundon Për’puthen appeared first on Gazeta Press.