Andrra Destani trupin edhe më të mirë pas lindjes së djalit

232
andrra-destani-trupin-edhe-me-te-mire-pas-lindjes-se-djalit

Është gruaja e Sinan Hoxhes dhe numëron më shumë se 350 mijë fansa në Instagram.

Andrra Destani për vite me rradhë konsiderohet figurë publike dhe bënë lajm.

Por, ajo nuk është aq e apasionuar pas faktit se e sheh vetën duke u përfolur e komentuar thuajse kudo, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, Andrra është bërë nënë për herë të dytë, duke sjell në jetë edhe një djalë ajo, me të shpejtë ka rënë në peshë dhe po duket në top formë kjo është vija trupore e Andres pasi u bë nënë.

The post Andrra Destani trupin edhe më të mirë pas lindjes së djalit appeared first on Gazeta Press.