Aksident te rrethrrotullimi në afërsi të stacionit të autobusëve në Prishtinë

226
aksident-te-rrethrrotullimi-ne-afersi-te-stacionit-te-autobuseve-ne-prishtine

Dy vetura janë përfshirë në një aksident trafiku në rrethrrotullimin afër stacionit të autobusëve në Prishtinë.

Aksidenti ka shkaktuar kolona të shumta në hyrje të Prishtinës.

Shihen veturat e aksidentuara dhe kolonat e automjeteve.

Ende nuk dihet nëse ka pasur të lënduar nga aksidenti, ndërsa policia nuk ka arritur ende në vendin e ngjarjes