Tuesday, June 6, 2023

Arkivat Përditshëm May 16, 2021

shitja-e-macbook-rritet-per-94-per-qind

Shitja e MacBook rritet për 94 për qind

0
MacBook-u i ri i Apple me procesorin e saj të mundësuar nga M1 duket se është bërë shumë i popullarizuar dhe tani duket se...
policia-jep-detaje-per-aksidentin-afer-katedrales-ne-prishtine,-tre-persona-te-lenduar

Policia jep detaje për aksidentin afër Katedrales në Prishtinë, tre persona të lënduar

0
Një aksident trafiku ka ndodhur sot në afërsi të Katedrales në Prishtinë. Në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa si pasojë e aksidentit tre persona...
komoran/-veteplagoset-me-arme-zjarri-nje-person

Komoran/ Vetëplagoset me armë zjarri një person

0
Një person është vetëplagosur me armë zjarri sot rreth orës 10:30 në Komoran të Drenasit. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Agron...
modric-me-i-miri:-bilbao-0-1-real-madrid,-notat-e-lojtareve

Modric më i miri: Bilbao 0-1 Real Madrid, notat e lojtarëve

0
Real Madridi ka fituar 1-0 në udhëtim te Athltic Bilabo në kuadër të javës së 37-të në la Liga. Golin e vetëm në këtë ndeshje...
alisson-becker-hero-i-liverpoolit,-shenon-golin-e-fitores-ndaj-wba-se

Alisson Becker hero i Liverpoolit, shënon golin e fitores ndaj WBA-së

0
Liverpooli ka fituar 2-1 në udhëtim te West Bromwich Albion në kuadër të javës së 36-të në Ligën Premier. Portieri Alisson Becker me një gol...
gjest-madheshtore,-hoxhe-fatmiri-latifaj-heq-kapucin-e-hoxhes-per-ta-vendos-kapucin-e-bardh!

Gjest madhështore, Hoxhe Fatmiri Latifaj heq kapuçin e Hoxhës për ta vendos kapuçin e...

0
Hoxhe Fatmir Latifaj që njëherë ishte edhe luftëtar i Ushtrisë Çlirimtarë të Kosovës dhe invalid i luftës në emisionin “Kojshia Show “beri një gjest...
emocionuese,-babai-i-vogelushit-tregon-se-cfare-i-tha-vogelushi-per-hoxhen-fatmir-para-se-te-nderronte-jete

Emocionuese, babai i vogëlushit tregon se çfarë i tha vogëlushi për Hoxhën Fatmir para...

0
Në emisionin “Kojshia Show” ku ishte i ftuar Hoxhe Fatmir Latifaj pati edhe disa të ftuar tjerë si surpriza të këndshme për Hoxhën Fatmir...
ministria-e-jashtme-e-izraelit-falenderon-kosoven

Ministria e Jashtme e Izraelit falënderon Kosovën

0
Drejtori i Departamentit për Euro-Azi në Ministrinë e Punëve të Jashtme, Yacov Livne të Izraelit e ka falenderuar Kosovën që publikoi një qëndrim zyrtar...
aksident-te-rrethrrotullimi-ne-afersi-te-stacionit-te-autobuseve-ne-prishtine

Aksident te rrethrrotullimi në afërsi të stacionit të autobusëve në Prishtinë

0
Dy vetura janë përfshirë në një aksident trafiku në rrethrrotullimin afër stacionit të autobusëve në Prishtinë. Aksidenti ka shkaktuar kolona të shumta në hyrje të...
aksident-ne-rrugen-prishtine-podujeve,-policia-jep-detajet

Aksident në rrugën Prishtinë-Podujevë, policia jep detajet

0
Policia e Kosovës njofton se në mesditë ka ndodhur një aksident në rrugën Prishtinë-Podujevë. Sipas tyre, aksidenti ka ndodhur në mes të dy automjeteve në...