Finalja e FA Cup mes Chelseat dhe Leicesterit, formacionet startuese

199
finalja-e-fa-cup-mes-chelseat-dhe-leicesterit,-formacionet-startuese

Chelsea dhe Leicester do të përballen sonte me fillim nga ora 18:15 në finalen e Kupës FA.

Ekipi i Thomas Tuchel arriti në finale pasi mposhti Manchester Cityn në gjysmëfinale 1:0.

Në anën tjetër, Leicesteri fitoi gjithashtu me rezultat 1:0 në gjysmëfinale ndaj Southamptonit.

Të dy ekipet kanë publikuar formacionet për këtë finale.

Image
Image

The post Finalja e FA Cup mes Chelseat dhe Leicesterit, formacionet startuese appeared first on RahovecNET.