Dele Alli kapet duke u puthur me vajzën e Pep Guardiolës

204
dele-alli-kapet-duke-u-puthur-me-vajzen-e-pep-guardioles

Dele Alli është kapur shah-mat.

Talenti i Tottenham duket se është në lidhje me vajzën e trajnerit të Manchester City, Pep Guardiola, raporton “The Sun”.

Maria, 20-vjeçare dhe Dele Alli, menduan që askush nuk është duke i vëzhguar kur shkëmbyen puthjes, por tashmë janë temë e çdo medie rozë.

The post Dele Alli kapet duke u puthur me vajzën e Pep Guardiolës appeared first on RahovecNET.