Sadio Mane e injoron keq Kloppin, largohet i nervozuar nga fusha

266
sadio-mane-e-injoron-keq-kloppin,-largohet-i-nervozuar-nga-fusha

Është prishur qetësia te Liverpooli.

Redsat me të vërtetë janë duke kaluar nëpër një sezon të vështirë, pasi nuk renditen mirë në Premierligë dhe rrezikojnë të kthehen disa vite pas, duke mbetur pa Champions.

Sikur mos të mjaftonte kjo, edhe harmonia në skuadër nuk duket e mirë.

Të paktën kështu lënë të kuptohet imazhet e mbrëmshme, ku Sadio Mane e injoroi Jurgen Kloppin në fund të takimit.

Ai ishte i nervozuar me faktin që u la në stol dhe hyri në lojë vetëm në minutën e 74’ dhe nuk ia zgjati dorën Kloppit.

The post Sadio Mane e injoron keq Kloppin, largohet i nervozuar nga fusha appeared first on RahovecNET.