Më në fund, Roberti publikon djalin e Tunes

186
me-ne-fund,-roberti-publikon-djalin-e-tunes

Tuna para pak ditë u bë nënë për herë të dytë, ku sjelli në jetë një tjetër djalë të quajtur Zen.

Për lindjen e djalit ka reaguar vetëm Patrisi, duke ndarë një fotografi teksa i uron mirëseardhje djalit, shkruan Gazeta Press.

Ndonëse shumë fansa pritën reagimin e Robertit për lindjen e djalit, Berisha nuk reagoj fare.

Edhe pse jo për Zenin, Roberit mbrëmë ka publikuar një video të Tian, djalit të madh të Tunes dhe Patrisit teksa shihet duke lozur rrugëve të Prishtinës./Gazeta Press/

The post Më në fund, Roberti publikon djalin e Tunes appeared first on Gazeta Press.