Me çka po i mbush te pasmet Ana Kauri

294
me-cka-po-i-mbush-te-pasmet-ana-kauri

Emri saj u bë i njohur që kur u bë pjesë në emisionin Përputhën.

Ajo edhe pas largimit vazhdon të komentohet për shkak të fotografive dhe videove të shumta që publikon, shkruan Gazeta Press.

Ana njihet si një femër e cila ka berë ndërhyrje të njëpasnjëshme në fytyrën e saj.

Së fundi ajo publikoj një fotografi teksa kishte në fokus kishte të pasmet e saj të cilat dukeshin më bombë se herave tjera.

Mos vallë ka berë një ndërhyrje në këtë pjesë?/Gazeta Press/

The post Me çka po i mbush te pasmet Ana Kauri appeared first on Gazeta Press.