Linda Morines i humbë shoqja. Shpërblen me 100 euro kush ia gjen

137
linda-morines-i-humbe-shoqja.-shperblen-me-100-euro-kush-ia-gjen

Linda Morina u be senzacion për shkak të këngëve me çifteli, të krijuara nga vetë ajo.

E, kujt nuk i këndoj Linda?

U këndoj të gjithëve dhe këngët e saj u bënë shumë të komentuara.

Linda i ka kënduar heronjëve, politikanëve, këngëtarëve, artistëve dhe gjjthashtu ka bërë diss-a për disa rep artistë.

Senzacionini i saj u rrit ne postimet në rrjete sociale.

Ajo, së fundi ka treguar se i ka humbur një shoqe për të cilen thotë se nëse e hjen dikush, ajo do ta shpërblejë me 100 euro dhe një drekë.

The post Linda Morines i humbë shoqja. Shpërblen me 100 euro kush ia gjen appeared first on Gazeta Press.