Milani shënon edhe dy gola

111
milani-shenon-edhe-dy-gola

Milani po e turpëron Torinon.

Kuqezinjtë kanë shënuar edhe dy gola të tjerë në takimin e sotëm.

Të dy golat i ka shënuar Ante Rebic.

Ai shënoi për 5-0 në minutën e 67-të dhe për 6-0 në atë të 7-të.

 

 

The post Milani shënon edhe dy gola appeared first on RahovecNET.