Kejvina Kthella në lidhje dashurie, publikon fotografi pranë mashkullit misterioz

389
kejvina-kthella-ne-lidhje-dashurie,-publikon-fotografi-prane-mashkullit-misterioz

Modelja shqiptare ka kohë që flitet se është në lidhje dashurie megjithatë nuk është zbuluar asnjëherë.

Dhe, Kejvina sot ka publikuar një fotografi në storien e saj në Instagram derisa shihet me një mashkull pranë saj,.

Ajo nuk ka zbuluar se kush mund të jetë personi me të cilin është fotografuar pasi i ka fshehur fytyrën me një emoj.

Çifti kanë pozuar në Dubai në një nga restorantet atje teksa i kanë kapur duar njëri-tjetrit duke i bashkuar.

Kejvina shihet e veshur me një palë xhinse dhe një këmishë me ngjyrë portokalli.

Ndryshe, se kush mund të jetë mashkulli pranë modeles nuk dihet megjithatë presim që të na zbuloi vetë bukuroshja bionde./Lajmi

The post Kejvina Kthella në lidhje dashurie, publikon fotografi pranë mashkullit misterioz appeared first on Gazeta Press.