Ka marr bukë me vete gjatë pushimeve në Maldive? Moderatorja e njohur flet pa dorza

197
ka-marr-buke-me-vete-gjate-pushimeve-ne-maldive?-moderatorja-e-njohur-flet-pa-dorza

Sot në ftesë në 5 me Bieta Sulon ishte e ftuar Lei Kraja për të komentuar pushimet e shumë komentuara në Maldive.

Si fillim ajo komentoi foton pa rroba mbuluar me gjethet e palmës, duke sqaruar se nuk ishte pa rroba, por mbante veshur rroba banjo.

Përballë disa situatave mes pushimeve në Maldive dhe Velipojë, Lei nuk i pritoj ktheu disa përgjigje të sinqerta dhe plot batuta.

E pyetur nëse do të kishte më pak komplekse për të marr bukë me vete gjatë pushimeve në Maldive ose Velipojë, moderatorja u shpreh se e ka më të lehtë në Velipoje.

” Në Maldives ishte tmerrësisht shumë v.apë, dielli të di.gjte, hije nuk kishte,  Atje nuk kishte mundësi të h.aja kështu që do të zgjedh Velipojën.

Aty kam hije, kam fresk, nuk do plasja vape”, u shpreh ajo.

The post Ka marr bukë me vete gjatë pushimeve në Maldive? Moderatorja e njohur flet pa dorza appeared first on Gazeta Press.