Joshua vs Fury, caktohet zyrtarisht edhe data

252
joshua-vs-fury,-caktohet-zyrtarisht-edhe-data

Më 14 gusht në Arabinë Saudite do të zhvillohet meçi i shumë pritur mes Anthony Joshuas dhe Tyson Furyt.

Tashmë është caktuar edhe data se kur do të zhvillohet meçi i shumëpritur mes Anthony Joshuas dhe Tyson Furyt, raporton Gazeta Express.

Meçi do të zhvillohet më 14 gusht të këtij viti në Arabinë Saudite, ka konfirmuar promoteri Eddie Hearn.

The post Joshua vs Fury, caktohet zyrtarisht edhe data appeared first on RahovecNET.