Albërie Hadërgjonaj e paska shoqen për merak

595
alberie-hadergjonaj-e-paska-shoqen-per-merak

Këngëtarja e njohur e muzikës zbavitëse dhe popullore, po kalon disa ditë pushimi në Bahamas.

Ajo, po kënaqet në këtë vend tropikal, ku duket se ka shoqëri mjaftë të mirë.

Se Albëria nuk është vetëm atje, kjo është e qartë.

Përmes disa fotove në FB, ylli i muzikës na ka njoftuar edhe me miken që po e shoqëron në këtë pushim, shkruan “Kosovarja”.

Siç mund ta shihni, Albërija e paska shoqen kaqurelëse, bukuroshe dhe shumë elegante.

Të dyja po shkëlqejnë.

The post Albërie Hadërgjonaj e paska shoqen për merak appeared first on Gazeta Press.