Tuna na tregon momentin kur ajo dhe Tian zbuluan gjininë e bebit

192
tuna-na-tregon-momentin-kur-ajo-dhe-tian-zbuluan-gjinine-e-bebit

Tuna u bë nënë për herë për dytë me ardhjen në jetë të djalit të saj Zen.

Fansat nuk dinin asgjë për shtatzëninë e këngëtares prandaj dhe lajmi erdhi si surprizë për ta kur 35 vjeçarja ndau foto në Instagram nga momenti i lindjes.

“Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë.

Ai më bekoi me dy djem”, shkroi Tuna përkrah fotove.

Ndërsa sonte ajo publikoj një video të realizuar me 6 nentor 2020, ku kishte zbuluar gjinin e bebit./Gazeta Press/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

The post Tuna na tregon momentin kur ajo dhe Tian zbuluan gjininë e bebit appeared first on Gazeta Press.