“Para se të më gjykosh…” Reagon për herë të parë Andi, më pas pendohet dhe fshin postimin!

146
“para-se-te-me-gjykosh…”-reagon-per-here-te-pare-andi,-me-pas-pendohet-dhe-fshin-postimin!

Pak momente më parë, Jasmin Kadriu bëri një tjetër deklaratë ku e cilësonte Andin mashtrues dhe manipulues pasi ai nuk dha një përgjigje të shpejtë për situatën e krijuar, por i duhet kohë për të dhënë një të mirëmenduar.

Pas kësaj, ka ardhur menjëherë edhe reagimi i të riut nga Kosova, por që mesa duket është penduar dhe ka fshirë menjëherë postimin.

Afterparty.al ka siguruar foton që ish-konkurrenti ka publikuar në Instagram pak minuta më parë ku shkruante: “Para se të më gjykosh, sigurohu që je perfekt”.

Kjo fjali është marrë si një “thumb” i hapur ndaj Jasminës pasi ajo e akuzoi publikisht se e la në ditëlindjen e Fation Kuqarit për këngëtaren Diona Fona.

The post “Para se të më gjykosh…” Reagon për herë të parë Andi, më pas pendohet dhe fshin postimin! appeared first on Gazeta Press.