Aksident në Prishtinë: Kamioni i mbeturinave godet një veturë

281
aksident-ne-prishtine:-kamioni-i-mbeturinave-godet-nje-veture

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash te objekti i Komunës së vjetër në Prishtinë.

Lexues të zerit kanë bërë të ditur se në aksident kanë qenë të përfshirë një kamion i mbeturinave dhe një veturë.

Në këtë aksident nuk ka të lënduar.

Policia nuk ka dhënë ndonjë informacion deri në publikim të lajmit.