Wednesday, February 1, 2023

Arkivat Përditshëm May 12, 2021

drejtori-i-aki-se-shkon-ne-komisionin-per-mbikeqyrjen-e-kesaj-agjencie

Drejtori i AKI-së shkon në komisionin për mbikëqyrjen e kësaj agjencie

0
Deri tash në sallën e takimit ndodhet Ajeti, deputetetja Ganimete Musliu dhe deputeti Dimal Basha, derisa kanë filluar të vijnë edhe deputetët e tjerë. Takimi...
me-cka-po-i-mbush-vithet-ana-kauri

Me çka po i mbush vithet Ana Kauri

0
Emri saj u bë i njohur që kur u bë pjesë në emisionin Përputhën. Ajo edhe pas largimit vazhdon të komentohet për shkak të fotografive...
“para-se-te-me-gjykosh…”-reagon-per-here-te-pare-andi,-me-pas-pendohet-dhe-fshin-postimin!

“Para se të më gjykosh…” Reagon për herë të parë Andi, më pas pendohet...

0
Pak momente më parë, Jasmin Kadriu bëri një tjetër deklaratë ku e cilësonte Andin mashtrues dhe manipulues pasi ai nuk dha një përgjigje të...
te-shtena-armesh-ne-prishtine

Të shtëna armësh në Prishtinë

0
Policia njofton për të shtëna armësh në fshatin Hajvali të Prishtinës, ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar tetë gëzhoja fishekësh. Gjithashtu në...
djali-nga-istogu-deklaron-se-i-eshte-zhdukur-nena

Djali nga Istogu deklaron se i është zhdukur nëna

0
Një djalë e ka raportuar si të zhdukur nënën e tij. Istogasi ka deklaruar se nga data 9 maj nuk dinë asgjë për vendodhjen e...
sipas-klop,-city-po-triumfon-sepse-“ka-trajnerin-dhe-skuadren-me-te-mire-ne-bote”

Sipas Klop, City po triumfon sepse “ka trajnerin dhe skuadrën më të mirë në...

0
Për Klopp, City është skuadra më e mirë në botë, kurse Guardiola trajneri më i mirë. Manchester City është rikthyer të dominojë këtë sezon në...
neymar-paralajmeron-vere-te-nxehte:-“dua-te-luaj-me-cristiano-ronaldon”

Neymar paralajmëron verë të nxehtë: “Dua të luaj me Cristiano Ronaldon”

0
Cristiano Ronaldo mund të përfundojë në Paris Saint Germain. Duke parë që Juventusi rrezikon të mbetet jashtë Champions League, Cristiano me shumë gjasa do të...
kuvendi-i-kosoves/-mbi-1-milion-e-300-mije-euro-per-paga-dhe-meditje-ne-tre-muajt-e-pare-te-vitit

Kuvendi i Kosovës/ Mbi 1 milion e 300 mijë euro për paga dhe meditje...

0
Kjo është bërë e ditur sot nga sekretari i Kuvendit të Kosovës, Ismet Krasniqi në Komisionin për Buxhet, Punë dhe Transfere gjatë raportimit për...
ambasadori-i-izraelit-ne-serbi:-njohja-e-kosoves-erdhi-nen-presionin-e-shba-se

Ambasadori i Izraelit në Serbi: Njohja e Kosovës erdhi nën presionin e SHBA-së

0
Ambasadori i Izraelit në Serbi, Jahel Vilan ka deklaruar se shteti i tij e ka njohur pavarësinë e Kosovës nën presion të Shteteve të...
​presidenti-slloven-neser-viziton-kosoven,-do-te-takohet-me-vjosa-osmanin

​Presidenti slloven nesër viziton Kosovën, do të takohet me Vjosa Osmanin

0
Ardhjen e presidentit slloven e ka konfirmuar për media Bekim Kupina, këshilltari i Presidentes Vjosa Osmani. Kupina ka treguar se pasdite Pohar do ta takoj...