Sëmundja e nënës dhe mungesa e babait, Dafina gati të rrëfejë gjithë të vërtetat e jetës!

154
semundja-e-nenes-dhe-mungesa-e-babait,-dafina-gati-te-rrefeje-gjithe-te-vertetat-e-jetes!

Prej kohësh fansat e Dafinës po presin publikimin e plotë të albumit të saj “Dafinë Moj”.

Këngëtarja ka treguar se ky album është një nga projektet më të rëndësishëm të saj, sepse është shumë personal.

Sot ajo ka treguar se në këtë album do të mësojmë shumë për jetën e saj, që deri më sot këngëtarja nuk ka preferuar të flasë shumë.

Dafina është rritur në një familje femrash, pa figurën atërore dhe jeta e saj ka qenë e mbushur me sfida.

Të gjitha këto ajo ka premtuar se do t’i tregojë një më një përmes këngëve të albumit.

Shiko postimin e plotë më poshtë:

The post Sëmundja e nënës dhe mungesa e babait, Dafina gati të rrëfejë gjithë të vërtetat e jetës! appeared first on Gazeta Press.