Ju ka munguar Melinda, fotot e saj të fundit janë tepër te zjarrta

184
ju-ka-munguar-melinda,-fotot-e-saj-te-fundit-jane-teper-te-zjarrta

Reperja Melinda Ademi ka postuar një set të ri fotografish gjatë vikendit në rrjetet sociale

Melinda e kishte rralluar postimin në rrjetet sociale derisa ajo është bërë e gjallë në rrjet pas më shumë se tri javë.

Reperja ka postuar një set fotografish me një fustan të zi ku tregon gjoksin e saj por shfaq edhe fundshpinën dhe të pasmet, si asete të saj.

Melinda pritet që të realizojë ndonjë këngë pak para verës, derisa kënga e fundit e saj është “Mekatare”, e cila ka më shumë se 14 milionë klikime në YouTube. /Express/

The post Ju ka munguar Melinda, fotot e saj të fundit janë tepër te zjarrta appeared first on Gazeta Press.