Albatriti në publik e shpreh dashurinë për Egzonën

77
albatriti-ne-publik-e-shpreh-dashurine-per-egzonen

Egzona dhe Albatriti janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë.

Duke qenë aktiv me postime nga më të ndryshmet, dyshja shpesh kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Bashkë me fëmijët, ata shprehin lumturinë që kanë në forma të shumta.

Në këtë imazh që ka postuar Egzona ajo duket e mrekullueshme saqë Albatriti nuk rezistoi duke ia shprehur dashurinë publikisht, duke i komentuar ‘Te dua’.

The post Albatriti në publik e shpreh dashurinë për Egzonën appeared first on Gazeta Press.