Kur gruaja e Albanit vishte fustanin e ran me patika

210
kur-gruaja-e-albanit-vishte-fustanin-e-ran-me-patika

Fjolla Svirca është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit.

Cifti pëlqehen mjaft shumë nga publiku, Albani për muzikën që sjellë e Fjolla si një femër e zonja që është.

Publiku ka një simpati të veçantë ndaj saj, e cilësojnë si një femër elegante dhe çdo herë me stil.

Nga vet Fjolla është publikuar ku Fjolla shihet e veshur me fustan të rëndë e patika.

E habitshme, por kjo me siguri për ta vozitur veturën më lehtë.

The post Kur gruaja e Albanit vishte fustanin e ran me patika appeared first on Gazeta Press.