Kështu dukeshin Sabriu dhe Nera para 25 vitesh

208
keshtu-dukeshin-sabriu-dhe-nera-para-25-vitesh

Është publikuar një imazh i rrallë i Sabri Fejzullahut me gruan Nerën.

Sabri Fejzullahu është një prej artistëve që tash e disa dekada po vazhdon t’i qëndrojë besnik skenës muzikore shqiptare.

Këngëtari nuk di asnjëherë të lodhet, andaj sjell këngë të reja vazhdimisht dhe është aktiv edhe në mbrëmje muzikore.

Ishte Nera, bashkëshortja e Sabriut ajo e cila postoi një fotografi, të cilën dyshja e kishin realizuar 25 vite më parë.

Ky imazh ishte bere në Festivalin e Radio Televizionit Shqiptar dhe çifti dukeshin shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

The post Kështu dukeshin Sabriu dhe Nera para 25 vitesh appeared first on Gazeta Press.