Tuesday, June 6, 2023

Arkivat Përditshëm May 10, 2021

aksident-trafiku-ne-prishtine,-lendohet-nje-person

Aksident trafiku në Prishtinë, lëndohet një person

0
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak më parë në rrugën ‘Agim Ramadani’ në Prishtinë. Si pasojë e këtij aksidenti është lënduar një person. Zëdhënësja...
aksidentohen-dy-vetura-ne-mitrovice,-dy-persona-te-lenduar

Aksidentohen dy vetura në Mitrovicë, dy persona të lënduar

0
Dy persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Shupkovc të Mitrovicës, rreth orës 20:00 të hënën. Një gjë të...
kur-gruaja-e-albanit-vishte-fustanin-e-ran-me-patika

Kur gruaja e Albanit vishte fustanin e ran me patika

0
Fjolla Svirca është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit. Cifti pëlqehen mjaft shumë nga publiku, Albani për muzikën që sjellë e Fjolla si një...
keshtu-dukeshin-sabriu-dhe-nera-para-25-vitesh

Kështu dukeshin Sabriu dhe Nera para 25 vitesh

0
Është publikuar një imazh i rrallë i Sabri Fejzullahut me gruan Nerën. Sabri Fejzullahu është një prej artistëve që tash e disa dekada po vazhdon...
ibrahimovic-pritet-te-rikthehet-ne-ndeshjen-me-te-rendesishme-te-milanit

Ibrahimovic pritet të rikthehet në ndeshjen më të rëndësishme të Milanit

0
Zlatan Ibrahimovic do t’u nënshtrohet nesër ekzaminimeve pas lëndimit në gju dhe sipas Sky Sport Italia ai do të mungojë në dy nga tri...
zyrtare:-cavani-vazhdon-me-man-utd-edhe-per-nje-sezon

Zyrtare: Cavani vazhdon me Man Utd edhe për një sezon

0
Tashmë është gjithça zyrtare. Edinson Cavani e ka vazhduar kontratën me Manchester Unitedin për edhe një sezon tjetër. Këtë e ka konfirmuar edhe vet ekipi...
buxheti-i-ministrise-se-mbrotjes-mbi-100-milione-euro-nga-viti-i-ardhshem

Buxheti i Ministrisë së Mbrotjes mbi 100 milionë euro nga viti i ardhshëm

0
  Nga viti i ardhshëm Ministria e Mbrojtjes, do të ketë mbi 100 milionë euro në buxhetin e saj. Këtë e ka bërë të ditur ministri...
vajza-e-vogel-qe-humbi-sot-ne-ferizaj-i-dorezohet-familjes

Vajza e vogël që humbi sot në Ferizaj i dorëzohet familjes

0
Një vajzë e mitur ka humbur sot në rrugën “Bajram e Gursel Sylejmani” në Ferizaj. Vajza është gjetur nga një qytetare e cila më...
10-vjecari-shqiptar-vetevritet-per-nje-video-ne-tiktok,-shoku-i-tij-thote-se-naserit-i-pelqente-te-merrte-‘like’

10-vjeçari shqiptar vetëvritet për një video në TikTok, shoku i tij thotë se Naserit...

0
Një djalë 10 vjeç nga Guri i Zi, në Shkodër, humbi jetën pasi po bënte një sfidë në rrjetin social TikTok. Kjo histori, tronditi opinion...
uefa-vendos-per-zhvendosjen-e-finales-se-liges-se-kampioneve-nga-stambolli-ne-londer

UEFA vendos për zhvendosjen e finales së Ligës së Kampionëve nga Stambolli në Londër

0
UEFA do të vendosë deri të mërkurën më së largu për zhvendosjen e finales së Ligës së Kampionëve në Wembley nga Stambolli, për shkak...