Jasmina e paska gjoksin goxha të madh

194
jasmina-e-paska-gjoksin-goxha-te-madh

Jasmina Kadriu, me cdo paraqitje ajo merr vëmendje në rrjetet sociale.

Fotografitë dhe videot e shumta e bënë atë të komentohet në rubrike e shoubizit, shkruan Gazeta Press.

Në fotografinë e fundit zeshkania mori vëmendje pasi ekspozoj gjoksin e saj të madh.

E ka natyral apo artificial?/Gazeta Press/

The post Jasmina e paska gjoksin goxha të madh appeared first on Gazeta Press.