Aksident në hyrje të Sllatinës

122
aksident-ne-hyrje-te-sllatines

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 13:00 në hyrje të Sllatinës.

Në vendngjarje janë parë Policia e Kosovës dhe ambulanca, si pasojë e aksidentit janë krijuar kolona të gjata në atë pjesë.

Express ka kontaktuar Policinë dhe do t’ju mbajë të informuar.