Si ndryshoi e u zbukurua kaq shumë vajza e Afërdita Demakut

290
si-ndryshoi-e-u-zbukurua-kaq-shume-vajza-e-aferdita-demakut

Dona Janova është vajza e vetme e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Afërdita Demaku.

Afërdita është kthyer fuqishëm në botën e muzikës me këngë të pëlqyera nga publiku.

E, prapa nuk po mbetet as vajza e saj, Dona, e cila me të kthyer nga SHBA-të, e ka aktivizuar karrierën e saj muzikore.

Dona, gjithmonë është shfaqur e thjeshtë dhe modeste, por jo më. Shikoni sa ka ndryshuar e sa është zbukuruar. /Kosovarja/

The post Si ndryshoi e u zbukurua kaq shumë vajza e Afërdita Demakut appeared first on Gazeta Press.