Rita e “lazdruar”

236
rita-e-“lazdruar”

“Me duhet pak pushim nga incizimet” Rita Ora ka treguar belin e saj në veshje të kuqe derisa është lazdruar paksa para kamerës.

Për momentin ajo është duke jetuar në Australi derisa është kryetare e jurisë së The Voice.

Rita Orës është duke i pëlqyer jeta në Down Under në Australi, kur ajo ka bërë disa selfie në banjo.

Ajo ju ka thënë fansave se është duke marrë pushim nga “incizimet” derisa ka bërë foto duke u lazdruar dhe duke treguar belin e saj të hollë. /Express/

The post Rita e “lazdruar” appeared first on Gazeta Press.