Xhensila paska një vajzë më të madhe dhe ne sot po e dimë

123
xhensila-paska-nje-vajze-me-te-madhe-dhe-ne-sot-po-e-dime

Këngëtarja e mirënjohur Xhensila Myrtezaj, ka publikuar një fotografi të re në instastory.

Xhensila, është e martuar me aktorin Bes Kallaku dhe kanë një vajzë të quajtur Ajka, shkruan Gazeta Press.

Por, me ketë fotografi Xhensila bëri fansat lëmsh.

“Shumë lumturi na solli ardhja jote, bekuar qofsh o mrekulli.

Gëzuar ditëlindjen Amla (vajza ime e madhe)”, ka shkruar Xhensila përbri fotografisë./Gazeta Press/

The post Xhensila paska një vajzë më të madhe dhe ne sot po e dimë appeared first on Gazeta Press.