Kështu dukej Afrona kur ishte zeshkane

426
keshtu-dukej-afrona-kur-ishte-zeshkane

Jemi mësuar gjithmonë ta shohim me flokë të hapura dhe gjithmonë bionde.

Afrona Dika, cilësohet si njëra ndër femrat me të bukura shqiptare, shkruan Gazeta Press.

E më me fat në këtë mes është këngëtari Blero, pasi është bashkëshorti i saj.

Në disa fotografi të siguruar nga “Gazeta Press”, shihet Afrona me flok të zeza dhe po duket krejt tjetër person.

Se a ma mirë bionde apo zeshkane?, vlerësojeni vetë./Gazeta Press/

The post Kështu dukej Afrona kur ishte zeshkane appeared first on Gazeta Press.