Ja kë e puthë Ermali kur mungon Ariana

228
ja-ke-e-puthe-ermali-kur-mungon-ariana

Edhe pse nuk është aktiv në muzikë prej më shumë se një viti, Ermali nuk i ka munguar publikut këtë periudhë të pandemisë.

Këngëtari i njohur ka qenë shumë aktiv në rrjete sociale kohët e fundit dhe përkundër situatës me pandeminë po e shijon luksin në maksimum.

Djali i artistit të mirënjohur, Sabri Fejzullahut gëzon famë dhe pasuri të mjaftueshme për të plotësuar dëshirat e tij, sepse vazhdimisht e shohim në pushime në vendet më luksoze.

Së fundi ai ka publikuar një fotografi qesharake në profilin e tij në Instagram, ku shihet duke puthur një arush lodër në një prej restoranteve më të mira në kryeqytet.

The post Ja kë e puthë Ermali kur mungon Ariana appeared first on Gazeta Press.