A e dinit sa njerëz e percjellin vajzën e Mozzikut dhe Loredanës?

264
a-e-dinit-sa-njerez-e-percjellin-vajzen-e-mozzikut-dhe-loredanes?

Hana është fëmija i parë i reperëve të njohur Mozzik dhe Loredana, të cilët së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe, e vogla ka pasur vëmendje maksimale nga prindërit, fansat e tyre dhe media.

Simpatikja e vogël ka edhe faqen e saj në rrjetin social Instagram me emrin Hana Aliu, ku numëron rreth 400 mijë fansa.

Në këtë faqe publikohen foto të ndryshme të së voglës, që marrin edhe shumë komente e pëlqime. /Kosovarja/

The post A e dinit sa njerëz e percjellin vajzën e Mozzikut dhe Loredanës? appeared first on Gazeta Press.