Opozita nuk kthehet në sallë, Kuvendi sërish në pauzë

245
opozita-nuk-kthehet-ne-salle,-kuvendi-serish-ne-pauze

Mirëpo, përveç deputetëve të LVV-së, në sallën e Kuvendit nuk janë kthyer deputetët e opozitës, duke bërë që pauza të vazhdojë deri në ora 14:00.

Në seancën e sotme pati tensione dhe përplasje fizike, që rrodhën pas deputeteve të ashpra rreth korrupsionit dhe Gjykatës Speciale./Rahovec.net/

LEXO EDHE :

Çfarë nuk pamë sot në seancën e Kuvendit, “legen, qenef” e gati edhe përleshje fizike