Krah bashkëshortes, Labi duket më i lumtur së kurrë

188
krah-bashkeshortes,-labi-duket-me-i-lumtur-se-kurre

Moderatori i njohur Labinot Tahiri është i martuar dhe ka një vajzë.

Tashmë bashkëshortja e tij Qëndresa Bajrami është ëmër i njohur për publikun.

Së fundmi ata postuan një fotografi krah njëri tjetrit, e foto të tilla kanë shpeshtuar kohët e fundit.

Labi po duket më i lumtur se kurrë pranë Qëndresës./Gazeta Press/

The post Krah bashkëshortes, Labi duket më i lumtur së kurrë appeared first on Gazeta Press.