Cavani vjen me supergol

406
cavani-vjen-me-supergol

Manchester United i ka shënuar Romës edhe në Olimpico.

Në minutën e 39’, sulmuesi Edinson Cavani ka realizuar një gol të bukur për 0-1 dhe rezultat të përgjithshëm 7-2,

 

The post Cavani vjen me supergol appeared first on RahovecNET.