Me dy fëmijët në veturë, Learta tregon sa të vështirë e ka të punojë

119
me-dy-femijet-ne-veture,-learta-tregon-sa-te-veshtire-e-ka-te-punoje

Learta Jakupi që kur u bë nënë për herë të dytë, nuk ndalon duke postuar fotografi me fëmijët.

Së fundmi është përgjigjur në disa pyetje të përcjellësve në Instagram.

Dikush e kishte pyetur se si arrin të punojë dhe të kujdeset tashmë për dy fëmijë.

E Learta tha se me përkushtim e dashuri për punën po ia arrin që ti përmbledh të gjitha./Gazeta Press/

The post Me dy fëmijët në veturë, Learta tregon sa të vështirë e ka të punojë appeared first on Gazeta Press.