Fernandinho e provokon Di Marian dhe e përjashton me të kuq

179
fernandinho-e-provokon-di-marian-dhe-e-perjashton-me-te-kuq

PSG ka mbetur me një lojtar më pak në ndeshjen kundër Man City.

Në minutën e 69’, në ndeshjen që PSG po humb 2-0, Fernandinho e provokoi Di Marian dhe ky i fundit ra në kurth, duke u përjashtuar me të kuq.

 

The post Fernandinho e provokon Di Marian dhe e përjashton me të kuq appeared first on RahovecNET.