Eskalon autorja e Përputhen: A mendoni se jam veshur si lopë?

129
eskalon-autorja-e-perputhen:-a-mendoni-se-jam-veshur-si-lope?

Olsa Muhameti është aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo ndanë postime të shumta derisa së fundi ka befasuar me veprimin e saj.

Në storie në Instagram ajo ka publikuar një video teksa ka shkruar një mbishkrim duke iu bërë një pyetje ndjekësve të saj.

A mendoni se jam veshur si lopë?, ka shkruar Olsa Muhameti teksa iu ka treguar fansave se i kanë thënë se po duket e tillë dhe ka zgjedhur t’i pyesë për mendimin e tyre.

Olsa Muhameti përveç si autore e emisionit Përputhen ajo dha si ide transmetimin e emisionit Përputhen plus 40./Lajmi

The post Eskalon autorja e Përputhen: A mendoni se jam veshur si lopë? appeared first on Gazeta Press.