‘Çënari’ edhe barkun ia mban Almedës pasi është shtatzënë

166
‘cenari’-edhe-barkun-ia-mban-almedes-pasi-eshte-shtatzene

Gjithmonë është treguar i kujdesshëm për bashkëshorten.

Në shumë intervista, foto e video kemi parë lidhjen e fortë që kanë mes vete Almeda dhe Tolgahan.

Së fundmi ata kanë realizuar një fotografi kur Almeda është në pritje të ëmbël.

E aktori i njohur turk, bashkëshorti i Almedës ka vendosur dorën mbi barkun e Almedës ndërsa po duken bukur të dy e të lumtur që po bëhen prindër për herë të dytë./Gazeta Press/

The post ‘Çënari’ edhe barkun ia mban Almedës pasi është shtatzënë appeared first on Gazeta Press.