Blerona Zeqiri tregon trupin peshk teksa nxjerrë barkun e sheshtë jashtë

176
blerona-zeqiri-tregon-trupin-peshk-teksa-nxjerre-barkun-e-sheshte-jashte

Me siguri iu kujtohet se si ishte Blerona vite më parë.

Moderatorja kosovare dikur kishe shumë kilogramë, por tani jo më.

Pesha e tepërt iu bë kompleks, të cilin arriti ta reduktoj me mjaft mund por me rezulutatë të kënaqshme dhe habitësë.

Tanimë Blerona, posedon linja pos sikur të ishte modele.

Këtë e dëshmon edhe foto e saj e fundit në studio të emisionit.

E veshur me jeanse e me një bluzë të shkurtë Blerona tregoi barkun e sheshtë e trupin krejt peshk./Kosovarja/

The post Blerona Zeqiri tregon trupin peshk teksa nxjerrë barkun e sheshtë jashtë appeared first on Gazeta Press.