Adriana Matoshi pozon me plot stil, partneri i shpreh dashurinë edhe në komente

143
adriana-matoshi-pozon-me-plot-stil,-partneri-i-shpreh-dashurine-edhe-ne-komente

Lidhja e saj e re vetëm se po shkon dhe po bëhet serioze.

Aktorja njëherësh edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka publikuar imazhe të reja në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

E veshur me një fustan me ngjyrë kafe përzier me të zezë ajo po dukej shumë bukur derisa këtë e treguan edhe komentuesit.

Adriana Matoshi në tri fotografitë e postuara në Instagram mori komente të shumta duke mos munguar edhe ai nga Keith.

Partneri i aktores i ka shprehur dashurinë edhe në koment duke i shkruar se e dashuron dhe se po duket bukur.

“Të dua bukuroshe”, ka shkruar Keith./Lajmi/

The post Adriana Matoshi pozon me plot stil, partneri i shpreh dashurinë edhe në komente appeared first on Gazeta Press.